ker-kf-01
Referenciáink
Termékkategóriák

KARRIER

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK

         KERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba

    A Társaság által forgalmazott termékek értékesítése, a vezetés által elvárt értékesítési eredmények folyamatos biztosítása és növelése, a vevők személyes kiszolgálása, valamint szakmai tanácsadás nyújtása.
    Az anyaggazdálkodás terén a Társaság által forgalmazott és hozzá tartozó termékek versenyképes beszerzési feltételeinek biztosítása, a beszerzések bonyolítása, a terméktörzs naprakész karbantartása és a vezető által meghatározott készletnagyság kezelése.

Szakmai elvárások:

  •     középfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  •     felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  •     kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt);

Előnyt jelent:

  •     B kategóriás jogosítvány, mobilitás
  •     leinformálhatóság
  •     Kereskedelmi tapasztalat

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  •     Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság;
  •     pozitív-, eredményorientált, csapatszellemű hozzáállás;
  •     gyors tanulási képesség;
  •     nagyfokú önállóság;
  •     terhelhetőség, kimagasló stressz tűrés;
  •     lendületesség, gyorsaság.
  •     Felhasználói szintű számítógépes ismeret, integrált vállalatirányítási rendszer           elsajátításának és használatának képessége.

Amit nyújtunk:

  •     Fiatal, dinamikus csapat;
  •     felelősségteljes, önálló munkakör;
  •     kellemes munkakörnyezet;
  •     versenyképes jövedelem; fix + jutalék
  •     hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  •     dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

Állás, munka területe(i):

  •     Értékesítés, Kereskedelem
  •     Értékesítési munkatárs
  •     Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  •     Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  •     Teljes munkaidő

              ÜZLETKÖTŐI  munkakörbe

Feladatok:

  • Meglévő partnerek kezelése, áruházlátogatások
  • Új ügyfelek szerzése belföldön,
  • Árajánlatok készítése
  • Kiállításokon vásárokon részvétel
  • Havi jelentések készítése a társaság vezetősége felé.

Elvárások:

  •     Felsőfokú kereskedelmi végzettség.
  •     Angol nyelvismeret.
  •     Ügyfélközpontú gondolkodásmód és munkavégzés.
  •     Kiváló kommunikációs készség.
  •     B kategóriás jogosítvány.
  •     Felhasználói szintű számítógépes ismeret, integrált vállalatirányítási rendszer            elsajátításának és használatának képessége.

Amit kínálunk:

  •     Piacvezető társaság.
  •     Stabil pénzügyi háttér.
  •     Meglévő és további széles potenciállal rendelkező vevőkör.
  •     Versenyképes jövedelem fix + jutalékos formában.
  •       Hosszú távú, stabil munkalehetőség;

Munkavégzés helye: Szolnok

Munkaidő: napi 8 óra + fél óra ebédidő

Jelentkezés módja: Önéletrajz + motivációs levél írásban az alábbi címre :

kerites@keriteskft.hu

Kosár tartalma
Kosár tartalma: jelenleg üres
Ajánlatkérés
Ide kattintva kérhet ajánlatot az általunk gyártott kerítésekre.
Keresés
Kapcsolat

5008 Szolnok, 0585/5 hrsz

Telefon: 06 56 / 526-195

Fax: 06 56 / 240-365

Mobil: 06 70 / 382-6669

(Nagy János)

Email: info@primora.hu

Google Maps:

Cimkék